Zrkadlá do predsiene

Súprava nábytku do predsiene s botníkom, lavicou a zrkadlom

No, no, no, vyzerá to tak, že máme v rukách multifunkcionára! Súprava nábytku do predsiene, ktorá slúži ako botník, lavica a zrkadlo! Je to niečo ako švajčiarsky armádny nôž pre nábytok. V jednej chvíli sedíte na lavičke a zaväzujete si šnúrky, v druhej sa pozeráte do zrkadla. A nezabudnime na úložný priestor. Ach, ten úložný priestor! Dostatok na to, aby ste doň ukryli svoju zbierku topánok. Navyše je vyrobený z odolného materiálu, takže vydrží detské záchvaty hnevu alebo keď prídete domov po nočnej vychádzke a zakopnete o vlastné nohy.

Cena v čase recenzie: 117,99 €

Moderná predsieňová stena dub sonoma s botníkom a zrkadlom

Zariadili ste si nový domov a vyberáte nábytok do predsiene? Potrebujete efektívne zariadiť menšiu predsieň? Máte radi praktický a moderný nábytok? Potom určite oceníte kúpu tejto predsieňovej steny, ktorá je vhodná aj do menšieho priestoru. Predsieňová stena P24 v ľavom prevedení je praktickým riešením pre každý vstupný priestor, najmä tam, kde bojujete s nedostatkom miesta. Jej kúpou vyriešite aj menšiu predsieň, ktorú zariadite moderne, prakticky a útulne.

Cena v čase recenzie: 195,17 €

Predsieňová stena so zrkadlom a botníkom v minimalistickom štýle

Je vám blízky škandinávsky alebo minimalistický štýl? Máte radi nábytok z masívneho dreva? Dávate prednosť jednoduchým, ale originálnym veciam? Chcete si zariadiť chodbu moderne a prakticky? Potom vás osloví táto jedinečná predsieňová stena z dubového dreva. Predsieňová stena Woodman Tripod je vyrobená z masívneho dreva. Je z dubového dreva. Rozjasní, zútulní vašu predsieň a poskytne praktické miesto na vaše veci.

Cena v čase recenzie: 699 €

Dôležitý element, ktorý dokáže opticky predĺžiť a rozšíriť priestor, vyriešiť tmavší kút. Zrkadlá do predsiene okrem kontroly svojho zovňajšku pred odchodom z domu, preukážu viac služby. Efekt je ukrytý vo výbere a samotnom umiestnení.

Zrkadlá do predsiene v rôznom prevedení, tvare i veľkosti. Malá predsieň s nedostatkom svetla sa vyrieši obstaraním a umiestnením zrkadla zodpovedajúcim veľkosti postavy. Zrkadlo je príjemnou, praktickou aj funkčnou záležitosťou. Umocní kúzlo interiéru. Dodá mu istý punc. Zrkadlá do predsiene malé aj veľké splnia svoj účel. Zrkadlo umiestnené proti oknu odráža dostatok prirodzeného svetla a prežiari miestnosť. Obdĺžnikové zrkadlá sú klasikou, ktorá neomrzí, sú nadčasovou záležitosťou a nestratia nič na svojom pôvabe. Pokiaľ je zrkadlo umiestnené voľne v priestore či opreté o stenu, stane sa impozantným prvkom. Štvorcové zrkadlá pridajú interiéru na organizačnosti. Evergreenom sú oválne a do predsiene v modernom štýle je možné zvoliť zrkadlá v asymetrickom tvare.