Vešiaky do predsiene

Predsieňová stena so zrkadlom a botníkom v minimalistickom štýle

Je vám blízky škandinávsky alebo minimalistický štýl? Máte radi nábytok z masívneho dreva? Dávate prednosť jednoduchým, ale originálnym veciam? Chcete si zariadiť chodbu moderne a prakticky? Potom vás osloví táto jedinečná predsieňová stena z dubového dreva. Predsieňová stena Woodman Tripod je vyrobená z masívneho dreva. Je z dubového dreva. Rozjasní, zútulní vašu predsieň a poskytne praktické miesto na vaše veci.

Cena v čase recenzie: 699 €

Čierny kovový vešiak do predsiene s úložnými boxmi

Ani záber bez vešiaka na kabáty. Pretože kam inam zavesiť množstvo kabátov a šálov, ktoré vám doma zaberajú miesto v skrini? Vešiak Dutchbone Lucius v čiernej farbe oživí vašu predsieň a poskytne praktické miesto pre vaše oblečenie. Vešiak je vyrobený z kvalitného a odolného kovu.

Cena v čase recenzie: 339 €

Čierny kovový vešiak s lavičkou a priestorom na topánky

Čierny kovový vešiak s lavičkou a botníkom Geese Gerome je veľmi praktický nábytok do predsiene. Už pri vstupe do predsiene zaujme svojím nekomplikovaným šarmom. Jednoduché tvary. Všetko ostatné je navyše. Inšpirujte sa industriálnou vlnou, ktorá nikdy nevyjde z módy.

Cena v čase recenzie: 469 €

Predsieň plní význačnú úlohu a je miestnosťou, ktorou prechádzate denne. Priestor, ktorý uvidí ako prvá každá vaša návšteva. Avšak usporiadanie je len vo vašej réžii. Nepostrádateľnou a účelnou záležitosťou sú vešiaky do predsiene. Bez nich si to vskutku nemožno ani predstaviť. Vešiak je prínosný a veľmi praktický.

Vešiaky do predsiene majú nezastupiteľnú úlohu a prednosťou je rozmanitý výber. Vešiak, miesto na odloženie kabátov, búnd, ale aj pokrývky hlavy, miesto pre dáždnik a pod. Všetko záleží na konkrétnom výbere v rámci prevedenia, veľkosti. Nástenný vešiak vybavený drevenými či kovovými úchytmi alebo háčikmi na zavesenie zvrškov. Počet háčikov treba voliť podľa počtu zvrškov, ktoré treba pravidelne v predsieni odkladať a počítať aj s rezervou pre návštevu. Stojaci vešiak je interesantným a praktickým prvkom. Ideálna voľba do väčšieho priestoru. Klasický okrúhly či štýlový hranatý s drevenou, kovovou konštrukciou alebo chcete kombináciu oboch? To všetko je k dispozícii v kvalitnom prevedení.