Lavice do predsiene

Botník s polstrovanou mäkkou lavicou

Predsieňová lavica/stolička s čalúneným sedákom zo štýlovej kolekcie Bonanza – povrchy imitujúce vintage optiku leštených drevených lamiel vnesú do vášho interiéru originalitu a inšpiráciu na zariadenie skutočne štýlového domova.

Cena v čase recenzie: 179,90 €

Výklopný botník s mäkkým sedadlom

Čo vám chýba v každej chodbe? Čím začať, ak si chcete efektívne a prakticky zariadiť vstupný priestor? Ako vytvoriť v predsieni poriadok a dodať jej správnu dávku štýlu a útulnosti? Riešenie spočíva v obstaraní botníka. Tu v dômyselnom spracovaní. Poslúži pre vaše topánky a ešte vám zabezpečí jednoduché a pohodlné obúvanie.

Cena v čase recenzie: 68,70 €

Otvorený botník na topánky s lavicou

Ako si spríjemniť chodbu? Bojujete s nedostatkom priestoru? Potrebujete zmodernizovať svoj existujúci vstupný priestor? Máte radi praktický a nadčasový nábytok? Potom určite oceníte, ak si zaobstaráte tento sedací botník. Sedací botník Thilo zútulní váš interiér a vyniká samotným dizajnom aj kvalitou materiálu. Je to vhodný a veľmi praktický kus nábytku do každej predsiene.

Cena v čase recenzie: 83,19 €

Praktický botník na topánky s mäkkou polstrovanou lavicou

Botník na topánky, ktorý si nájde miesto na každej chodbe. Ak hľadáte praktický, nadčasový botník, ktorý je vhodný do malej či veľkej predsiene, ako aj na chatu, potom ho tu máte. Umožní aj pohodlné nosenie topánok. Botník na topánky Autronic je vhodný do malých aj väčších predsiení. Svoj účel splní vo vašej domácnosti, či už v dome alebo byte, ako aj na chate alebo chalupe.

Cena v čase recenzie: 74,49 €

Botník v rustikálnom štýle

Niet nad praktický nábytok, ktorý zároveň oslní dizajnom. Tento stojan na topánky k nim rozhodne patrí. Skrášli vašu predsieň. Poskytne vám miesto na topánky. Botník R32 zaujme na prvý pohľad. Vďaka nemu bude váš vstupný priestor primerane útulný. Dodá mu nádych jedinečnosti a štýlu. Správne vynikne všade tam, kde si to želáte a máte zariadenie v industriálnom, rustikálnom štýle.

Cena v čase recenzie: 60,72 €

Čierny kovový vešiak s lavičkou a priestorom na topánky

Čierny kovový vešiak s lavičkou a botníkom Geese Gerome je veľmi praktický nábytok do predsiene. Už pri vstupe do predsiene zaujme svojím nekomplikovaným šarmom. Jednoduché tvary. Všetko ostatné je navyše. Inšpirujte sa industriálnou vlnou, ktorá nikdy nevyjde z módy.

Cena v čase recenzie: 469 €

Lavica s botníkom v industriálnom štýle

Priemyselnú čalúnenú lavicu B46 s botníkom ponúkame v kombinácii čiernej ekokože, rustikálnej hnedej vrchnej dosky a matného čierneho kovového rámu a police. Lavica na topánky dokonale zapadne do industriálneho interiéru vašej predsiene. Vyzujte si topánky a uložte ich do sieťovanej poličky.

Cena v čase recenzie: 121,6 €

Oceniteľné a veľmi praktické lavice do predsiene ponúkajú široké uplatnenie. Ide o efektívny kus nábytku. Hodí sa do každého interiéru. Podstata spočíva v adekvátnom výbere, ktorý sa odvíja od veľkosti predsiene. Medzi podstatné kritériá patrí aj voľba materiálu a designu. Aj v malom priestore je možné čarovať a zaobstarať vhodnú lavicu.

Lavice do predsiene poskytnú komfort a spríjemnia vám obúvanie, pretože sa môžete pri tom pohodlne posadiť. Ide o účelný sedací priestor, ktorý však môže ponúknuť oveľa viac. Záleží na voľbe veľkosti, kedy tak je možné získať miesto na posedenie a obúvanie hneď dvoch osôb. K dispozícii sú lavice do predsiene s praktickým úložným priestorom, či už otvoreným alebo uzavretým a všetko je vo vnútri ukryté. Hornú časť lavice je možné využiť aj na odloženie tašiek pri príchode domov a pod. Dominantou je kvalitný materiál, drevený, čalúnený, ratanový, s kovovou konštrukciou a pod. Rozmanitý výber farebného prevedenia. Kratšie verzie lavíc je možné aj rôzne kombinovať. Lavica do predsiene dokonale poslúži na sedenie aj uloženie topánok.