Doplnky do predsiene

Otvorený botník na topánky s lavicou

Ako si spríjemniť chodbu? Bojujete s nedostatkom priestoru? Potrebujete zmodernizovať svoj existujúci vstupný priestor? Máte radi praktický a nadčasový nábytok? Potom určite oceníte, ak si zaobstaráte tento sedací botník. Sedací botník Thilo zútulní váš interiér a vyniká samotným dizajnom aj kvalitou materiálu. Je to vhodný a veľmi praktický kus nábytku do každej predsiene.

Cena v čase recenzie: 83,19 €

Modrá textilná úložná skriňa Bonami

Modrá textilná skriňa Wenko Business je praktickým riešením do každej predsiene. Ponúka množstvo úložného priestoru. Uzatváranie je riešené praktickým zipsom. Obsah vnútri je tak chránený pred prachom, nečistotami a pod.

Cena v čase recenzie: 68,90 €

Nedá sa bez nich zaobísť. Majú svoje nezastupiteľné miesto. Na detailoch záleží. Doplnky do predsiene sú odrazom osobnosti. Dokážu vniesť náležitú organizáciu, prehľadné a praktické usporiadanie. Jedná sa o praktických pomocníkov, ktorí umocnia útulnú atmosféru a pôsobia dobre aj po dizajnovej stránke. Bez doplnkov by to jednoducho nebolo ono.

Doplnky do predsiene vykúzlia tú správnu atmosféru. Rozhodovať sa a vyberať je možné z rôznych materiálov, farebného i celkového prevedenia, podľa funkčnosti, tvaru a pod. Jedná sa o veľmi účelné, oceniteľné a pozoruhodné elementy, ktoré dovedú predsieň k dokonalosti. Medzi vhodné a užitočné patria napríklad rôzne poličky, vešiaky, háčiky, úchytky, sedátka, taburety, dverné zarážky, rohožky, regály, podstavce pod kvety, stojany na dáždniky, stojany na kvety, kľúčenky z kovu, odkladacie stolíky a mnoho ďalších praktických a zaujímavých kúskov, menších aj väčších. Na výber a k dostaniu sú doplnky do predsiene v retro, modernom, minimalistickom, vintage štýle a pod.