Predsieňové zostavy

Lacná predsieňová zostava dub artisan so zrkadlom

Ako zariadiť chodbu prakticky, moderne a efektívne? Ako zariadiť aj menšiu predsieň tak, aby pôsobila upratane, útulne a priestranne? Stačí si zaobstarať túto štýlovú predsieňovú stenu. Jedným nákupom máte prakticky vybavenú predsieň. Predsieňová stena s botníkom v remeselnom dekore duba zaujme na prvý pohľad moderným dizajnom, ktorý nezanikne ani po čase. Vášmu vstupnému priestoru dodá útulný nádych. Oceníte aj jej prepracovaný dizajn.

Cena v čase recenzie: 109 €

Predsieňová stena s praktickým zrkadlom

Predsieňová stena DUMAS III so zrkadlom v modernom a elegantnom štýle je vhodná do väčších aj menších predsiení. Najmä tam, kde bojujete s nedostatkom priestoru, je veľmi praktickým a oceňovaným riešením. Je vyrobená z kvalitného a odolného materiálu.

Cena v čase recenzie: 325,01 €

Moderná biela predsieňová zostava NIRO so skriňou a zrkadlom

Predsieňová zostava NIRO P-005 v modernom a praktickom dizajne skrášli a zútulní predsieň a poskytne praktický úložný a odkladací priestor. Je vyrobená z kvalitného laminátu. Stena v predsieni obsahuje nízky botník, vešiak s otvorenou policou a vysokú skriňu so zrkadlom. Vešiak obsahuje háčiky na zavesenie búnd alebo kabátov. Na výber je niekoľko farieb.

Cena v čase recenzie: 347,90 €

Predsieňová zostava so zrkadlom v dekore dub sonoma

Predsieň je prvá miestnosť, ktorú uvidíte po príchode domov. Veľa vypovedá aj o majiteľovi bytu alebo domu. Je to priestor, ktorým prechádza každý návštevník. Nepodceňujte vybavenie tohto priestoru. Kúpou kvalitného a praktického nábytku premeníte svoju predsieň na krásny a útulný interiér. Táto predsieňová zostava vám dokonale poslúži.

Cena v čase recenzie: 219 €

Moderná dubová predsieňová stena so zrkadlom a botníkom

Predsieňová stena Gerber 2 je praktický kus nábytku do každej predsiene. Je vyrobená z kvalitného a ľahko udržiavateľného materiálu. Súprava sa skladá z botníka, vešiaka, zásuvky a praktického zrkadla.

Cena v čase recenzie: 211,82 €

Priestor, v ktorom je nutné vyriešiť odkladacie plochy, úložný priestor a múdro zorganizovať poriadok. Predsieňové zostavy sú v tomto smere oceniteľnou záležitosťou. V čom spočíva ich moc a kúzlo?

Prednosťou je, že si môžete vyberať zo širokej ponuky predsieňových zostáv a tak nájsť tú, ktorá bude presne zodpovedať nielen priestorovým možnostiam, ale aj vašej požiadavke a vkusu. Súčasťou predsieňovej zostavy by okrem botníku či poličky s odkladacím priestorom na topánky rozhodne nemala chýbať vešiaková stena, zrkadlo, polička či doplňujúce skrinky s úložným priestorom na pokrývky hlavy, rukavice, kľúče a ďalšie drobnosti. Praktický je taburet na možnosť posedenia a pohodlného obúvania. Vstavaná šatníková skriňa či voľne stojaca, záleží na veľkosti predsiene. Predsieňové zostavy sú nadčasovou záležitosťou, záleží už len na voľbe materiálu, či masív, lamino a pod. sa ľahko udržiavateľným povrchom a jednoduchou údržbou. Záleží aj na farebnom variante a danom usporiadaní.